2012-2013 навчальний рік

Увага!    Увага!    Увага!

02 лютого 2013 року о 14.00

запрошуємо всіх випускників Таращанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

та Таращанської середньої школи №2

на свято зустрічі шкільних друзів!

 

"12.10.2012"

    Відбувся районний фестиваль "Нащадки козацької слави". Шкільна команда добре готувалася до змагань і показала непоганий результат - почесне ІІІ місце

 

    Шановні колеги! Від щирого серця вітаємо з Вашим        

    професійним святом - Днем учителя!

До поки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І дням наступним від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
                                            Лиш визнання вінчають!

"03.10.2012"

    Відбувся легкоатлетичний крос. Чемпіоном у своїй віковій групі на дистанції 1000 м стала Сидоренко Олена учениця 10-А класу. В бігу на 500 м учениця 5-Б класу Штабрат Анастасія зайняла ІІІ місце. Вітаємо своїх переможців і бажаємо нових перемог!

 

"24.09.2012"

    Впродовж вересня учні нашої школи прийняли активну участь у різних змаганнях з фізичної культури.

    8 вересня в "День фізичної культури і спорту" команда школи зайняла 4 місце в естафетному бігу 4х100 м. Учасниками забігу були Гусар Вікторія (9-В), Григоренко Вероніка (10-А), Мороз Олександр (9-А), Бахшалієв Вагід(9-А).

    Шкільна команда  зайняла ІІІ місце в чемпіонаті району з футболу серед школярів у віковій групі учнів 6-7 класів.

 

"21.09.2012"

    Сьогодні відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню народженню школи. Кожен клас отримав грамоти за різноманітні конкурси, що проходили в школі, за активну участь в громадському житті школи. Всіх учнів та учителів  привітав зі святом новий президент школи Оленюк Андрій.

 

"21.09.2012"

    Закінчилася передвиборна кампанія. 21 вересня відбулося засідання активу школи, на якому президентом школи було обрано Оленюка Андрія, учня 8-А класу. Вітаємо тебе, Андрію, і бажаємо плідно працювати на цій посаді.

 

"19.09.2012"

    Стало вже традицією напередодні дня народження школи (23 вересня) дарувати їй подарунки. Ось і сьогодні молодші школярі підготували свій подарунок у вигляді малюнків на асфальті. Здається, ніби на подвір'ї школи розцвіли невідомі квіти. Так гарно і від щирого серця виконано ці малюнки.

 

"День рятівника"

    19 вересня в Україні відзначають День рятівника. Напередодні серед учнів школи провели виставку малюнків та плакатів, де кожен клас зміг показати, як він уявляє справжнього рятівника, чим ця людина може допомогти іншим. Дуже активними учасниками конкурсу стали учні 1-4 класів.

 

"Передвиборна кампанія"

    З 10 по 20 вересня триває передвиборна кампанія у кандидати в президенти школи. Претендентами є Бондаренко Юлія - 10а, Оленюк Андрій - 8а, Петрівська Мар'яна - 6а, Ємець Діана - 6а, Куберська Валерія - 6а, Руденко Валерій - 6а. Їхні програми представлені на інформаційній дошці у вестибюлі школи.

 

"Свято першого дзвоника"

    І ось знову на шкільному подвір'ї зібралас вся шкільна родина. Адже сьогодні свято 1 дзвоника. Поряд з одинадцятикласниками на лінійку вишикувалися маленькі горобенята - першокласники - такі різні, такі цікаві, такі здивовані і, мабуть, щасливі.

    На святі пролунало багато щирих привітань та побажань від директора школи Бурківської Л.Ф., начальника відділу освіти Урожай Л.Б., від першої вчительки Більскьої С.В., від батька першокласниці Бурлія Є.Г. А ще в цей день наші учні отримали багато подарунків: портфелики з приладдям для першокласників, кольоровий принтер та, найголовніше, власний спортивний майданчик на території школи. За все це треба подякувати Кацубі С.В, Фурдичці М.Г, Яковенку В.А., Країнському І.Я.

    Розпочинаємо новий навчальний рік. В добрий путь!!!

 

 

                        2011-2012 навчальний рік

"Свято останнього дзвоника"

    25 травня пролунав справжній останній дзвоник для всієї шкільної сім'ї. Кращих учнів нагородили похвальними листами, грамотами за окремі досягнення. З вуст директора школи Бурківської Л.Ф. прозвучали привітання та найкращі побажання для учнів, батьків, учителів та гостей свята. А ще з привітанням та подарунками для учнів школи завітав на свято начальник міліції Дмитренко М.В.

    І наостанок з дитячих вуст пролунало "Ура!!! Канікули!!!"

 

"Випускний вечір"

    12 травня відбувся випускний вечір для одинадцятикласників. Цей рік для них видався дуже складним: на місяць раніше закінчили навчання, сдали державну підсумкову атестацію, підготувалися до ЗНО. І все це відбувалося в дуже швидкому темпі. Але успіхи наших випускників від цього не зменшились: 4 випускники стали медалістами (Лахман Тетяна, Марчук Людмила, Прикуп Петро, Фастов Сергій), 5 переможців та призерів учнівських предметних олімпіад районного етапу (Прикуп Петро, Фастов Сергій, Лахман Тетяна, Стадник Дмитро, Рибакова Анастасія)  та 1 призер обласного етапу (Прикуп Петро), за досягнення у спортивному житті школи були відзначені Різник Дмитро, Іващенко Олександр, Фастов Сергій, Войтенко Сергій, Хаян Інна, Ужва Яна. Нехай щастить вам, випускники. В добру путь!

 

"15.05.2012"

    В приміщенні районної бібліотеки для десятикласників відбулася презентація нової книги письменника Петра Гнатовича Бондаренка.  Під час цієї зустрічі учні переглянули фільм "Туристичними стежками Таращанщини".        див фото

 

"Околицями рідного міста"

    Продовжуючи розпочату роботу з дослідження історії нашого міста, учні 10 класу вже вкотре подорожують визначними місцями рідного міста. В цьому їм допомагають працівники районної бібліотеки Семилітко В.А. та Яцевська Л.В.        див фото

 

"9 травня - День Перемоги"

    8 травня біля пам'ятника невідомому солдату відбулася лінійка присвячена Дню Перемоги. Пролетіло 67 років, мов весняні струмки, але в пам'яті залишаються події тих літ. Вони живуть у спогадах бійця, в суворому монументі. І нехай зостанеться в пам'яті наших учнів подвиг тих людей, які захищали рідну землю від загарбників, про тих людей, які допомагали відвоювати цю перемогу, працюючи день і ніч в тилу.  див фото

 

"Останній дзвоник для 11 класників"

  

  Радісним та хвилюючим видався день 3 травня для одинадцятикласників. Вони востаннє стояли на шкільній лінійці поряд зі своїми класними керівниками Лащенко І.В. та Куцовол Р.І. Для них звучали з вуст директора школи Л.Ф.Бурківської та голови адміністрації А.В.Смоліженка щонайкращі слова привітань та побажань. Після урочистої лінійки очільник району поспілкувався з випускниками та їхніми батьками про їхнє майбутнє.

 

 

"Прощавай, букварику!"

    18 квітня відбулося свято Букварика у перших класах. Діти прощалися зі своєю першою книжечкою - Букварем, який відкрив дорогу до Країни Знань. Першокласники підготували вірші про кожну букву в алфавіті, проспівали пісень та подякували своїм батькам за допомогу в навчанні. Атмосфера у залі була святкова, радісна, посмішка з обличчя батьків та учнів не зникала протягом всього заходу.        див фото

 

"Брейн-ринг по правознавству"

    19 квітня в Будинку Культури відбувся районний брейн-ринг по правознавству. Учні нашої школи за візитку і за діяльність свого капітана (Прикупа П.) зайняли I місце, а от з правознавства - II місце у районі. Команду під назвою "Міраж" нагородили грамотою та книгами.       див фото

 

Обласний фестиваль (ДЮП)

    "Сірників до рук не брати, бо згоріти може хата" - під таким девізом 18 квітня у м. Б.Церква проходив  Всеукраїнський фестиваль юних пожежників. Команда "Повсталі з попелу" брала участь в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю (дружини юних пожежників). Наші учні показали свою згуртованість, майстерність. Учасники були задоволені фестивалем, адже кожну команду було нагороджено подарунками і грамотою.  див фото

 

"Виставка до Великодня"

     12-13 квітня відбулася виставка присвячена до Великодня. Всі учні приймали в ній участь, та приносили вироби, виготовлені власноруч. Приємно здивували роботи учнів 7А, 8А, 10, 9Б, 9А, 5Б, 4Б, 2А, 2Б, 6Б, 4В класів. Переможці цієї виставки будуть нагороджені грамотами на святі Останнього дзвоника.

 

"Зі святом Великодня!"

    Щиро й сердечно вітаємо Вас з наступаючими світлими святами квітня.  читати далі

 

 

 

"Околицями рідного міста"

    6 квітня учні 10 класу разом зі своїми класним керівником Бакал О.П. та педагогом-організатором Бузиновською Н.О. здійснили подорож центральними вулицями та околицями рідного міста. Гідами були працівники районної дитячої бібліотеки Семилітко В.А. та Яцевська Л.В.  Школярі дізналися дещо з історії виникнення назв вулиць, кутків міста, історію деяких споруд.     див. фото

 

"До Великодня - чистота"

    Кожна родина напередодні Пасхи причепурює свою домівку, подвір'я, насаджує та підбілює  дерева. Тож 5 та 6 квітня наша учнівська та вчительська родина  впорядковували подвір'я  школи, прилеглу територію та парк біля кінотеатру. див. фото

    А ще учні 4-А класу разом зі своїм класоводом Павленко О.В. посадили у дворі маленькі берізки, садові деревця та квіти. А через роки вже  їхні діти зможуть поласувати плодами, подарованими цими деревами. див. фото

 

"Зустрічали весну першокласники"

    22 березня в нашій школі відбулося свято "Благослови мати, весну зустрічати!"   читати далі

 

"Тиждень дитячої книги"

    Щороку у другій половині березня проходить Всеукраїнський тиждень дитячої книги. Більшість навчальних закладів бере участь в цьому дійстві. Наша школа не стала винятком.

    Цей захід насамперед спрямований на те, щоб привернути більше уваги до книги, виховувати любов та бережливе ставлення до неї. Впродовж тижня відбулися:

1) Конкурс малюнків  до прочитаних книг серед учнів 1-4 класів. Кожна дитяча робота це дивовижна ілюстрація до улюбленої книги.

2) Конкурс "Книга своїми руками" серед учнів 5-6 класів. Школярі створювали книжечки власноруч, писали свої вірші, казки, оповідання.

3) Серед учнів 7-11 класів пройшов конкурс газет. Кожна стіннівка закликала берегти книгу, шанобливо ставитися до неї.

4) А серед учнів 4-6 класів організовано конкурс на кращий Лист-звернення до книги.

    Діти з завзяттям працювали впродовж тижня. Кращі роботи в кожній номінації були відзначені організаторами  свята.

 

Шевченківські дні:

   Напередодні святкування річниці з дня народження Т.Г.Шевченка в нашій школі проходять різноманітні заходи. З 12 по 16 березня для вшановування пам'яті великого Кобзаря були організовані наступні заходи:

    1) Вчителі української мови та літератури провели конкурс кращого читця віршів Т.Г.Шевченка. Переможцями стали: Ємець Діана, Пригорницький Владислав, Кирпатенко Ірина, Лобоцька Ірина, Шарафуліна Ірина, Присяжнюк Максим.

    2) Бібліотекар Бурлій Ніна Григорівна організувала книжкову виставку "Шевченко жити буде, поки на Землі житимуть люди"

    3) Серед учнів 5-11 класів проведено конкурс газет до  річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.

 

"12.03.2012 року"

   

Нещодавно в Таращанській ЗОШ №2 відбулося святкування 8 березня. Жінка-берегиня... берегиня затишку, сім'ї та благополуччя в ній. Тому в цей день, хочеться сказати дякую, всім хто нас підтримує, допомагає та дарує своє тепло      

читати далі

 

 

 

 

"29.02.2012 року"

   

Учні школи взяли участь у змаганні кмітливих та допитливих, яке відбулося у лекційній залі РБК. Готувалися наполегливо, виступили емоційно, залишилися задоволені грою і самі учасники, і вболівальники. Найкраще їм вдався конкурс-привітання (представлення команди).  Побажаємо учасникам натхнення, майбутніх перемог.

 

 

 

 

"24.02.2012 року"

    Вітаємо учня 8-А класу Молявчика Владислава та учня 11-Б класу Прикупа Петра  із зайнятими  ІІІ місцями в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії.

 

"20.02.2012 року"

   

"Ми вас пам'ятаємо, воїни-афганці" - під таким девізом впродовж тижня проходили виховні заходи у нашій школі до 23-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану. Про незабутні 10 скорботних років війни, про воїнів-афганців, про жахливі смерті і героїзм, про відвагу і самовідданість наших солдатів розповідали учням всі класні керівники.

    20 лютого в актовій залі відбулася зустріч з воїном-афганцем Романюком Валерієм, який поділився спогадами з учнями 8-11 класів. Присутні у залі не могли стримати сліз, коли переглядали фільм  про події 1979—1989 р.р. та слухали "афганські" пісні.

 

"17.02.2012 року"

    Напередодні Дня Захисника Вітчизни учні нашої школи відвідали ветерана війни Грибенка Івана Прохоровича.  Діти цікавились героїчним минулим людини, яка пройшла дві війни, Фінську та Велику Вітчизняну. Іван Прохорович розповів про цікаві, небезпечні події. Учні дізналися, що за 97 років свого життя ветеран плідно працював, став шанованим жителем нашого міста, зустрів кохання, створив прекрасну сім'ю.

 

 

 

 

"15.02.2012 року"

    Напередодні святкування 80-річчя створення Київської області в актовій залі  школи Рибалко Микола Степанович ознайомив учнів 9-10 класів з історією створення Київщини, повідомив цікаві факти з минулого. Свій виступ учитель супроводжував підготовленим власноруч роликом.   див фото

 

"14.02.2012 року"

    Зима багата на свята. На початку лютого (а саме 14 лютого) – наша школа вшановувала День Св. Валентина. Організатор та учні нашої школи підійшли до цієї події з неабияким ентузіазмом. На першому поверсі, на дошці оголошень було повішено скриньку, до якої кожен бажаючий міг кинути валентинку з поздоровленнями. 

    А ще серед учнів 4-5 класів проведено конкурс "10 кроків до кохання". Пари дітей з кожного класу змагалися за титул "найромантичніша пара". Болільники безупинно підтримували своїх улюбленців.       читати далі

 

"Вечір зустрічі випускників"

04 лютого вчителі  школи радо зустрічали своїх бувших випускників. В цей день прийшли поспілкуватися зі своїми наставниками та однокласниками випускники 1961, 1992, 2006, 2007, 2008, 2009, 2011 років.     читати далі

   

 

 

 

 

"27.01.2012 року"

    Вітаємо учня 11-Б класу Прикупа Петра та ученицю 9-А класу Коваль Олександру із зайнятими  ІІІ місцями в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови. 

 

Увага!    Увага!    Увага!

04 лютого 2012 року о 14.00

запрошуємо всіх випускників Таращанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

та Таращанської середньої школи №2

на свято зустрічі шкільних друзів!

"16.01.2012 року"

    Розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Початок видався вдалим: учень 8-А класу Молявчик Владислав зайняв ІІІ місце з фізики. Бажаємо і решті учасникам успішного виступу.

 

Шановні колеги, учні, батьки!

З новорічним святом і Різдвом христовим!
Святом світлим і казковим!
Що п'янить оселю духом ялинковим!
Хай душа співає, серце молодіє,
Хай здійсняться мрії, збудуться надії.
Доброго здоров'я, друзів незрадливих,
І в Новому році днів лише щасливих!

"29.12.2011 року"

    Завершуючи навчальний семестр, можна підвести підсумки спільної праці колективу учнів та вчителів. А саме завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з різних предметів, результатом якого є 68 призових місць. Хочемо висловити щиру подяку тим учням, які показали гарний результат,  та вчителям, які їх так гарно підготували. Побажати нових перемог в наступних етапах.

 

"Новорічні свята"

    Вже стало доброю традицією проводити напередодні новорічних свят виставку-конкурс "Новорічний сувенір", де учні мають змогу продемонструвати своє вміння шити, майструвати, ліпити, в'язати. Так виставка дитячих робіт стає святом душі - веселим та радісним. А ще - спонукає дітей до творчості, викликає бажання працювати, творити.

    З 26 по 28 грудня в актовій залі відбулися новорічні ранки. Атмосфера в приміщенні школи була святкова, чарівна. Посмішки на обличчях дітей та батьків, сміх та веселощі наповнювали залу. Казкові герої розважали малечу хороводами та іграми. В кінці свята діти отримали подарунки і привітання від Діда Мороза.

 

 

"21.12.2011 року"

   19  грудня 2011р. стартував спеціальний проект для школярів України «Я можу врятувати життя!», який за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Київської обласної державної адміністрації реалізують Український фонд «Здоров’я» і Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги.

20 грудня сертифіковані інструктори провели  навчання серед десятикласників  м.Тараща. Мета заняття – навчити школярів надавати першу медичну допомогу у випадках зупинки кровообігу, обструкції дихальних шляхів стороннім тілом та при кровотечах.

21 грудня о 13:00 в смт. Ставище, в школі №2 ім. О.С.Паланського відбулися міжміські змагання старшокласників з надання першої медичної допомоги в рамках зазначеного проекту.

 

"19 грудня - свято Святого Миколая"

    19 грудня слов'янські народи святкують  Святого Миколая. Багато людей вірить, що в ніч на 19 грудня святий Миколай-Чудотворець рушає в дивовижну подорож. Мандрує небесний опікун світом, несе свої гостинці для всіх чемних і слухняних: іграшки, солодощі та звичайно ж книжки.

    У нашій школі Святий Миколайчик був у національному вбранні зі своїм помічником Янголом. Чарівна пара заходила в кожен клас, вітала всіх молодших школярів зі святом, роздавала дітлахам подарунки. Очі дітей сяяли радістю, вдячністю  і надією зустрітися в наступному році з казковим дідусем.

 

"Андріївські вечорниці"

        Традиційно 13 грудня в нашій школі проходять Андріївські вечорниці. Учасниками цьогорічного свята стали учні 5-6 класів. Актова зала була прикрашена у стилі української світлиці: лавки, стіл, розвішані вишиті рушники. Дівчата та хлопці одягнені у вишиті сорочки, на голові у дівчаток стрічки та вінки. Гарні вірші та дивовижні українські пісні лунали із вуст дітей. Не обійшлося на святі і без пана Коцюбинського та пана Калитинського. Після закінчення вечорниць всі гості свята та самі учасники смакували калитою, яблуками, печивом, горіхами, цукерками.

 

 

 

"Поділись своїм теплом"

    У нашій школі проходив проект, присвячений Дню боротьби зі СНІДом під назвою "Поділись своїм теплом". В актовій залі відбувся міський захід за участю волонтерського загону "Шанс" на тему "Запали свічку, Скажи СНІДу - ні!".

 

читати далі

 

 

 

"25.11.2011 року"

    День па́м'яті же́ртв голодоморів́ — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Наші учні долучилися до участі в акції "Пам'ятаймо ці роки — 1932-1933 р.р.". В класах проведені класні години, бесіди, зустрічі з людьми, які пережили час голодомору.

    Учні старших класів були присутні на мітингу  пам'яті жертвам голодомору 1932-1933 р.р., поклали квіти до пам'ятника, запалили поминальні свічки.

 

"Halloween party"

 

Наслідуючи американські традиції, учні нашої школи вирішили організувати свято "нечистої сили". Вони переодягалися в різні костюми (вампіри, відьми, чорти), були традиційні гарбузи зі свічками. Серед учасників проводилися різноманітні конкурси, танці, пісні.

    А ще присутні дізналися багато нового про історію цього свята, традиції його проведення.

    Під час проведення цього свята було організовано розпродаж солодощів, виручені кошти передали на лікування хворої дитини.

 

 

"Виставка-конкурс "Родовідне дерево"

                                                                Ой роде наш красний,

                    Роде наш прекрасний.

    Уже традиційним стало проводити конкурс "Родовідне дерево" в нашій школі. З великим задоволенням учні разом з батьками беруть участь, дивуючи нас своєю фантазією, творчістю.

    А ще в 3-Б класі відбулося родинне свято. Готуючись до цього свята, учні разом з батьками готували пісні, вірші, сценки, брали участь в різноманітних конкурсах. Показали власні вироби: вишивки, в'язання, вироби із дерева, сімейні колажі.     

    

 

"Хто такий лідер?"

    Над цим питанням замислювалися багато людей, трактуючи саме поняття «лідер» по різному. Лише хтось один сказав: «Лідером не народжуються, лідером стають». І я погоджуюся з цим твердженням, адже кожний з нас не ідеальний...            читати далі

 

"День української писемності"

  

 9 листопада ми святкуємо День української писемності та мови на честь ушанування пам`яті Преподобного Нестора Літописця. Не залишилося поза увагою дане свято серед багато чисельного колективу учнів Таращанської ЗОШ І – ІІІ ст. №2.              

  читати далі

 

 

 

 

"Галерея кімнатних рослин"

   

 Почуття прекрасного виховується у дітей не тільки на уроках літератури, образотворчого мистецтва, музичного мистецтва, художньої культури, а й оточенням. Зокрема, впливають на самопочуття, настрій, емоції рослини. Їх у школі дуже багато. Милують око розкішні гібіскуси у вестибюлях, традисканція, фінікова пальма, сансевьєра, хлорофітуми, спатіфіліуми на вікнах у коридорах та класах.               

 

 

 

 

"Брейн-ринг "Підліток і право"

   14 жовтня команда «Міраж» Таращанської ЗОШ №2, що перемогла в районному брейн-ринзі, прийняла участь у відбірковому зональному турі обласної гри «Підліток і право», організованої Службою у справах дітей облдержадміністрації. Приймали участь тринадцять районних та міських команд.

       У захоплюючій та незавжди постійній грі наша команда (Загаюк Софія, Бурлій Едуард, Житник Олена, Посудевський Владислав та капітан – Петро Прикуп) показала непогані результати. Гра складалася з трьох турів по 15 запитань: 10 правових та 5 загальних. Змагання були напруженими, але дуже цікавими та пізнавальними.  По завершенню гри кожну команду було нагороджено смачненькими подаруночками крім того наш «Міраж» відзначили за підготовку чудової візитівки.

    Ржищівські жителі гостинно зустріли юних правовиків. Студенти Ржищівського гуманітарного коледжу з посмішками на обличчях вітали гостей у стінах свого навчального закладу. Смачний обід, цікава екскурсія по місцевому музею та прогулянка в парку трипільської культури відновили втрачені сили таращанців післі виснажливої гри. І ми задоволені повернулися додому.

 

Дорогі вчителі!
Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

 

 

"Іменини школи"

        23 вересня наша школа святкує свій день народження. Впродовж тижня (з 19 по 23 вересня) проходили різноманітні конкурси: презентація класів, конкурс малюнка на асфальті, виставка дитячих малюнків, виставка виробів з природнього матеріалу. Учні школи взяли активну участь і  отримали на підсумковій лінійці почесні призи. Святкування завершилося урочистою шкільною лінійкою, на якій були відмічені кращі учні та класи. Як завжди звучали на лінійці і музичні привітання у виконанні наших виконавців.

 

"Свято 1 дзвоника"

   

    Вкотре рідна школа радо зустрічає шкільну дітвору. Сьогодні вперше сюди прийшли малі учні-пташенята - їх у нас 62.  А наші випускники - востаннє на святі Першого дзвоника.

    На святковій лінійці лунали вітання  від директора школи та гостей, від випускників та першачків,  учні та вчителі отримали ноутбук в подарунок від начальника відділу освіти УрожайЛ.Б.     

    А потім гучно продзвенів шкільний дзвінок, оголосивши всім про початок нового навчального року.   

  

 

               

                2010-2011 навчальний рік

"Випускний вечір"

   

Сьогодні вхід до школи виграє веселковими барвами. Звучить музика. Усміхнені й тривожні обличчя...

    Сьогодні в школі випускний вечір, свято, яке відкриває випускникам двері у доросле життя. За традицією батьки стелять перед своїми дітьми вишивані рушники, щоб дорога їхня була щасливою.

    З привітанням звернулася до колишніх учнів директор школи Бурківська Л,Ф., кожному знаходить вона теплі напутні слова. Вдячні випускники дарують квіти вчителям. Кружляють пари у випускному вальсі. Здіймаються до хмар повітряні кульки.

    Прощавай, школо!!!

 

"Останній дзвоник"

      Нарешті закінчився навчальний рік! Свято Останнього дзвоника, як завжди, чекали всі, а найбільше випускники. Одинадцять років навчання позаду і перші досягнення й помилки, злети й розчарування, дружба, любов, зрада...

    Випускники набули свого першого досвіду. Попереду - ЗНО, вступ до вузів. Але у них все вийде, адже недарма середню освіту вони здобули у найкращій школі Таращанській ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

    Щодо інших школярів, то для них розпочалася найпрекрасніша пора - КАНІКУЛИ!!!

    Тож дзвони, дзвонику, супроводжуй молодь у доросле життя! Здоров'я, успіхів і добрих людей на шляху!

"13.05.2011"

    Відділ освіти Таращанської РДА нагородив грамотою учнівський колектив Таращанської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 за активну участь в роботі за програмою районного товариства "Співдружність" та розвиток учнівського самоврядування.

 

"День Перемоги"

   

    Напередодні Дня Перемоги в кожному навчальному закладі проходили відповідні заходи щодо вшанування пам'яті людей, які віддали життя за мирне сьогодення. В нашій школі також пройшла лінійка біля пам'ятника загиблим воїнам. Учні 9-В класу коротко нагадали меншим школярам про страшні події Великої Вітчизняної війни, вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до братської могили.

    9 травня як вчителі, так і учні школи брали активну участь в параді, а потім і мітингу, присвяченому Дню Перемоги. Ми завжди маємо пам'ятати про безсмертний подвиг людей, які ціною свого життя подарували нам мирне небо.



 

"Брейн-ринг"

    27 квітня 2011 року в приміщенні ЦТДЮ відбувся районний чемпіонат з брейн-рингу "Підліток і право". Наша команда здобула найвищу нагороду - І місце -, кубок та цінні подарунки. Учні нашої школи вкотрий раз проявили високий рівень ерудованості, знань з правознавства. Ми пишаємося ними.        фото

   

 

        Шановні, вчителі, учні та батьки! Вітаємо всіх вас з найбільшим християнським святом - Великоднем!

Хай Вам Христос із небес
Ласку дарує й опіку.
В щасті живіть увесь вік,
Зичимо літ Вам без ліку!
Хай будуть щасливими рід Ваш і дім. А з Вами – і вся Україна. Христос Воскрес!

 

"Виставка до Великодня"

   

 

Щороку в переддень Великодня в приміщенні школи проходить виставка пасхальних кошиків та подарунків. Найактивніші учасники цієї події  - це учні 1-7 класів. Кожна композиція була найдивовижнішою, вміло і витончено підготовленою. Дирекція школи висловлює щиру вдячність дітям за їх активність та  батькам  - за  підтримку та допомогу.

 

 

8.04.2011

   

    В цей день в м. Біла Церква проходили обласні змагання КВК. Команда нашої школи "Міраж" взяла активну участь і була визнана найкращою в номінації "Найартистичніші". Вже не вперше вихованці школи демонструють свою винахідливість, кмітливість та артистичність в таких конкурсах.

 



"1 квітня - День гумору"

   

    Цей день не внесено ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, але його цілком можна віднести до міжнародних, оскільки він з однаковим успіхом відзначається й у Росії, і в Німеччині, і в Англії, і у Франції, і в Скандинавії, і навіть на Сході. В одних країнах 1 квітня називають День сміху, в інших — День дурня. У цей день кожен хоче пожартувати над кимсь, тож ніхто не застрахований від розіграшів і навіть найсерйозніші люди мимоволі посміхаються.

    Не обминув цей день і нашу школу. В кожному класі можна було почути різноманітні жарти, побачити розиграші над однокласниками. Щира посмішка з'являлася навіть у тих, кого б, здавалося, ніколи не можна розсмішити.

    Учні школи  підготували плакати, дружні шаржі, які піднімали нам настрій впродовж тижня.

 

"1 квітня - Міжнародний день птахів"

   Їх можна побачити й почути скрізь: у парках, скверах, садах, лісах, на полях, біля водойм, у містах і селах. Від поведінки людей часто залежить їхня доля, адже голосна розмова, навіть присутність можуть примусити птахів покинути місця, де вони не один рік жили, а знайти нові досить складно.

    Міжнародний день птахів відзначається з 1906 року. В нашій школі в цей день відбулася виставка стінгазет під лозунгом "Захисти пернатих друзів". Активну участь прийняли всі учні школи: від найменших першокласників до найстарших одинадцятикласників. Молодші школярі підготували малюнки, а старшокласники - плакати. Роботи були цікавими, інформаційно насиченими.

 

"Шевченківські дні"

   Щороку 9 березня в нашій школі відбувається свято, приурочене пам'яті відомого Кобзаря Тараса Шевченка. Цього року свято було підготовлено учнями 5 класів разом з організатором Бузинівською Наталією Миколаївною та вчителем української мови та літератури Чечель Лідією Іванівною.        див. фото

 

"Пригоди лідерів у Мукачево"

   З 1 по 4 березня у наймальовничішому куточку України – Закарпатті відбувся збір Всеукраїнської ради старшокласників.

    Делегатом від нашої школи була Загаюк Софія, яка ділиться своїми враженнями: "Нашу делегацію гостинно приймав туристичний комплекс Водограй. Чудова природа і краса гір сприяли позитивному емоційному настрою лідерів. За чотири дні, які  провели в Закарпатті, ми зробили чимало серйозних справ: відвідували тренінги, заняття, приймали участь в квесті, готували проекти та презентації на різну тематику. В нас була дружня та весела комадна, де кожен підтримував один одного. Разом ми цікаво та корисно проводили час, ділилися досвідом.   У вільний від навчання час, ми знайомилися з культурою Мукачівщини. Побували в Ужгороді та знаменитому ужгородському замку, провели день в Мукачево, ходили до водоспаду в горах.   В останній день всіх чекало слізне прощання і від’їзд додому з масою приємних вражень."                             див. фото

 

"Свято весни"

   З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

    З нагоди святкування жіночого дня в нашій школі відбувся концерт,  підготувлений учнями школи.                              див. фото

 

"День Святого Валентина"

    Це свято кохання, вірності та краси. 14 лютого відчувся подих теплих почуттів і в нашій школі. Всі учні з нетерпінням чекали свята і готувались до нього заздалегідь. Навіть маленькі рученята першокласників тягнулись до скриньки, аби порадувати друзів своїми оригінальними валентинками. Не можна не згадати і відмінну роботу листонош, які протягом усього дня ходили від класу до класу і розносили різнобарвні листівочки. Комусь вони принесли теплі дружні вітання, а комусь - загадкові та романтичні слова кохання...

    Незабутні враження залишились і від чудового та веселого свята "На крилах любові"...У ньому брали участь учні 9, 10 та 11 класів. Перемогу здобула найоригінальніша та найромантичніша пара Юлії Нечипоренко та Максима Черняєва з 11- А класу. Вони, як і інші учасники цього заходу, зарядили глядачів своїм позитивом та хорошим настроєм.

    Тож стріла Амура пролетіла й у нашій школі, створивши в її стінах атмосферу романтики, дружнього тепла та палких почуттів! Кохайте і будьте коханими

 

"В колі шкільних друзів" 

   

    5 лютого всі наші колишні учні повернулися в світ рідної школи. Приємно було бачити їхні усмішки, спостерігати за зустрічами давніх друзів, спілкуванням з вчителями…Погодьтесь, вчителі завжди дуже раді зустрічі зі своїми випускниками. Випускники різних років зібрались в актовій залі школи - 1973 року, 1996, 2006, 2008, 2010…

    Наші нинішні учні створювали неймовірну атмосферу свята своїми піснями та віршами. Всі: від найменших до найстарших школярів вітали своїх колишніх «колег». Після завершення офіційного концерту випускники мали змогу пройти по рідних кабінетах, спілкувалися із вчителями, фотографувалися.

 

Увага!    Увага!    Увага!

05 лютого 2011 року о 15.00

запрошуємо всіх випускників Таращанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

та Таращанської середньої школи №2

на свято зустрічі шкільних друзів!

 

    В програмі свята:

"День соборності України" 

    Це свято, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. До цього свята  в нашій школі були проведені відповідні заходи: книжкові виставки, виховні години, виставка малюнків серед учнів 3-6 класів та засідання круглого столу.

    Особливо вдалося засідання круглого столу за участю учнів 10-11 класів та вчителів історії. Потрібно відмітити, що в учнів нашої школи активна життєва позиція. Їх цікавлять питання розвитку демократії в країні, історичні корені державного устрою нашої держави. В ході проведення круглого столу, присвяченого Дню соборності України,  в учнів виникли запитання до вчителів: 1) У якому стані до возз’єднання були УНР та ЗУНР?     2) Чи сприяла міжнародна ситуація утвердженню державної незалежності України?

   

            Вітаємо всіх з Новим 2011 роком!!!

Хай Новий рік з добром до Вас прийде,

Здоров'я, сміх і радість принесе,

Різдво з колядою хай завітає,

Щастям безмежним Вас благословляє!

 

 

 

"Новий рік завітав у школу" 

    Новий рік не просто свято. Це час народження надій, сподівань, радості, щирості та дитячого сміху. В передноворічні дні в нашій школі відбулися ранки та вечори. На яких учні-аматори, справжні артисти зуміли створити святковий настрій для всіх учнів нашої школи.

Говорять, як Новий рік зустрінеш, таким він і буде. Сподіваємося, що для учнів та вчителів нашої школи він буде кращим, ніж попередній.

 

"День святого Миколая" 

    Всі малята чекають цього свята з нетерпінням. Адже кожен малюк вранці любить заглянути під подушку і отримати дарунок від Миколайчика.

         Незабутнім і цікавим для найменших учнів нашої школи стало свято до Дня Святого Миколая, на яке вони завітали до  гімназії «Ерудит». Свято подарували вихованці ЦТДЮ, за що їм велике спасибі.

         А на прощання дітки отримали смачні дарунки з рук самого Миколая.

"Зробимо життя школи цікавішим"         

    16 грудня відбулися збори учнівського товариства «Шкільний меридіан». Були підведенні підсумки роботи учнівського самоврядування за перше півріччя.

         Також цікавими стали ідеї щодо проведення Новорічних свят, які будуть втіленні в життя школи в передноворічні дні.

"Новорічний сувенір"         

    14 грудня в нашій школі проходила виставка-конкурс «Новорічний сувенір». Учні школи взяли активну участь у конкурсі і порадували всіх своїми неповторними композиціями.

         Самими активними були учні початкових класів. Не можна не виділити  учнів 2 –А класу за їх оригінальні, цікаві, багаті композиції та учнів 1 –Б класу, роботи яких створили по-справжньому новорічний настрій.

         Запрошуємо і вас поринути у цікавий світ дитячих мрій та фантазій.

 

"В здоровім тілі здоровий дух"         

    10 грудня в школі проходило свято для учнів 1-2 класів – «Здоров’я – найбільше багатство у світі». До маленьких школярів завітали Принцеса Харчування,  Чистоти, Чемність, Вітамінки, Здоров’я, Принц Руху та розповіли дітям про корисні звички та їх вплив на здоров’я.

         Не обійшлося і без героїв, які нехтували правилами особистої гігієни, не дотримувалися здорового способу життя – Лісовичка та Баби Яги.

         На прикладі головних героїв свята – хлопчика і дівчинки, наші малята зрозуміли, що здоров’я – то цінність, яку не можна загубити.

Велика подяка за участь у святі нашим талановитим артистам – учням 6-А, 6-В та 5-А класу.

"Ми за здоровий спосіб життя"         

    3 грудня відбувся танцювальний марафон, в якому взяли участь учні нашої школи, гімназії «Ерудит» та школи села Ківшовата.

         Підготовка до марафону проходила в тісній співпраці учнів шкіл та американців з Корпусу Миру.

         Захід проходив під девізом «Збережи життя» і його основним, актуальним питанням на сьогодні, стала проблема ХХІ століття – смертельна, невиліковна хвороба СНІД, яка, на жаль, прогресує в нашому суспільстві...                                            читати далі

"Збережи життя"         

    Саме таку назву мала виставка дитячих малюнків, яка пройшла в першу неділю грудня у стінах нашої школи. Діти в своїх роботах розповіли про шкідливі звички та небезпечну хворобу, яку можна назвати чумою ХХІ ст. – СНІД.

         Діти закликали своїми малюнками та розміщеною на них інформацією, вести здоровий спосіб життя, зберегти своє здоров’я. Бо здоров’я – то найбільший скарб у світі.

 

 

"Осінь в гості завітала"         

Учнів початкових класів 11 листопада запросили на свято «Осінь в гості завітала».  Діток привітала чарівна Осінь разом із своїми синочками-місяцями. І прийшли вони не з порожніми руками, а з повним кошиком цікавих загадок, які маленькі глядачі враз відгадали. Наші маленькі таланти подарували всім веселі пісні про осінь. Дітки дружньо погралися разом з головними героями свята в рухливі ігри.

Не обійшлося свято без господаря городу  Гарбуза та його веселої родини, які також завітали до нашої зали.

На кінець свята школярі подякували нашим артистам за цікаве свято і дружно прокричали : «Ми – щасливі!» Отже,  бажаємо і вам бути  щасливими та веселими!

 "Чудо з нашого городу"         

    Одного звичайнісінького осіннього дня  до школи завітав жовтобокий господар городу – Гарбуз та вся його родина. «Чудо з нашого городу» - саме таку назву мала виставка , яка відбулася в нашій школі 11 листопада            читати далі

 

 

"Чарівна осінь"         

    З 2 листопада в нашій школі проходила вистака-конкурс дитячого малюнка «Чарівна осінь». Дитячі мрії, світогляд вилилися в яскраві малюнки та фотографії. Зачаровувало погляд  різномаїття яскравих барв, різні техніки виконання робіт.

 Світ дитячих фантазій, мрій полонив серце кожного, надав шкільному приміщенню святковості, урочистості. Компетентне журі  визначило найкращі роботи учнів, які будуть нагородженні на шкільній лінійці почесними грамотами.

Хочеться подякувати учням та їх батькам , вчителям за активну участь у конкурсі та побажати й надалі приймати активну участь в шкільному житті

" День української писемності"   

      9 листопада святкували  День української писемності. Учні школи взяли активну участь у святі. Разом з вчителями української мови та літератури школярі розробили випуски стінгазет «Мова моя калинова»

                                                                                                 читати далі

"Бережіть наших пернатих друзів"   

    Зранку до школи залетіла ціла зграя гомінких горобчиків. І були ті птахи незвичайні , а намальовані дітками на папері .  «Горобець – польовий птах 2010» - це назва виставки дитячих малюнків, яка відбулася 20 жовтня в нашій школі. Діток навчають берегти і турбуватися про  друзів наших менших.

    Найактивнішими стали учні початкових класів, які намалювали багато гарних малюнків із зображенням птаха. За найкращі роботи учнів нагородили почесними грамотами та невеличкими призами.

"А ми тую козацькую славу збережемо"   

    Щороку 14 жовтня ми святкуємо свято Покрови, а також школярі приймають участь в традиційних спортивних районних змаганнях – «Козацький гарт» . Юні козаки і козачки підтримують славу наших козаків, козацький рід України.

Козацький кіш «Молода Січ» - саме таку назву мала наша дружна команда. Козачата справно подолали всі  спортивні та інтелектуальні змагання,  з честю і гордістю захищаючи честь рідної школи.

Діти показали, що вони є вірними нащадками козаків-запорожців. Хочеться побажати кожному стати  борцем за рідну землю, стати шанувальником рідного слова. Будьте гідними козацької слави!

"Зупини мить"   

      Природа рідного краю полонила серце кожного із нас своєю красою, неповторністю.  Ідеш вулицями міста і милуєшся: ось вдалині червоніє китягами червона калина, запрошуючи на гостину гомінких горобчиків, а ось в повітрі трепетно кружляє осіннє листя і , здається, ніби пустун-вітерець кружляє з ним в п’янкому вальсі. Зачаровує погляд різномаїття дзвінкоголосих лісів, золотавих полів, синьооких річок та ставків. І всю оту красу хочеться закарбувати в пам’яті, назавжди зупинити ту прекрасну мить.

         13 жовтня у стінах нашої школи проходив фотоконкурс «Моя Україно!» Юні фотоаматори подарували всім хвилини дитячої радості від побачених фотознімків.

         Запрошуємо і вас переглянути кращі роботи юних талантів. Нехай вони вам подарують мить радості, крилатий політ фантазії в світ дитячих мрій.

"Таке прекрасне вчителя ім’я"   

  

Красива осінь вишиває клени, а перший день жовтня дарує нам тепле і радісне свято – День учителя. Учитель… Одна з найважливіших професій. Вона для обраних.             читати далі

 

 

 

"Свято школи"   

  

Напередодні святкування Дня школи в нас проходили :  конкурс малюнка на асфальті «Зі святом школу привітаємо!» для молодших школярів;  конкурс «Ми знайомимо всіх вас: наш веселий дружній клас!» для школярів 5-11-их класів. А 24 вересня відбулася святкова лінійка на подвір’ї школи.             читати далі

 

 

"Осіння рапсодія рідному місту"   

   18 вересня школярі 9-10 класів та їх класні керівники представили свої квіткові композиції на виставці квітів «Тобі, рідне місто, присвячуємо!»

  Кожна з представлених композицій була неповторною, цікавою, оригінальною та змістовною.

  Учні 9 –А класу отримали подяку та подарунок від міської ради за своє творіння – композицію «Осіння рапсодія рідному місту».

  Хочеться подякувати учням та їх класним керівникам за прикладенні зусилля, творчий зліт фантазії у створені композицій.

 

"Вибори Президента школи"   

        В цьому навчальному році наш учнівський парламент обирав Президента школи. Кандидатів на цю відповідальну посаду було представлено двоє: Загаюк Софія та Прикуп Петро.Вибори відбулися 17 вересня. Вони були прозорими, демократичними. Була повна явка виборців на виборчу дільницю. Голосували члени учнівського парламенту : по два представники від класу. З невеликим відривом ( 6 голосів) у виборах переміг Прикуп Петро, з чим ми всі його вітаємо.   Велика подяка учням, які допомогли підготувати та провести вибори. Новообраному Президенту хочеться побажати, щоб він згуртував навколо себе команду учнів, разом з якою досягне поставлених цілей.   Якщо ти талановитий, здібний, веселий та в тебе є багато цікавих пропозицій та ідей – ми запрошуємо тебе до співпраці в наше учнівське товариство «Шкільний меридіан». Разом ми зробимо життя школи цікавішим, змістовнішим, веселішим.

"1 вересня настало, йде до школи дітвора"   

 

У цей вересневий день школа прийняла до гурту велике гамірливе і допитливе поповнення – наших першачків, для яких відкрилася перша сторінка шкільного життя в нашій веселій Країні Знань.

         Незабутнім став цей день і для наших випускників, адже для них цей навчальний рік у стінах рідної школи останній і найвідповідальніший. А для всіх учнів школи цей рік – нова сходинка на шляху пізнання.

         Сигналом початку нового навчального року традиційно став перший шкільний дзвінок, який покликав учнів у світлі класи на навчання .

         Хочеться побажати : «В добрий час на щасливий навчальний рік!»

 

                 2009-2010 навчальний рік

"Між зорі у світ ми полинемо"   

       28 травня в нашій школі відбувся урочистий вечір, присвячений випуску учнів одинадцятого класу. Це свято найкращої пори в житті людини – свято юності.  А це і дружба, і перше кохання, мрії, надії і сподівання. І прощання зі своїм класом, рідною школою.

        Довгих 11 років крок за кроком йшли наші випускники до цього дня, долаючи перешкоди, переживаючи поразки та святкуючи перемоги. І нарешті їх праця в складній , але чудовій шкільній Країні Знань була завершена й оцінена. Підтвердженням цього стали атестати зрілості, які вручили випускникам на святковому вечорі.

"Свято останнього дзвоника"   

       28 травня наша велика, дружня шкільна родина зібралася разом на свято останнього дзвоника. Всі чекали на це свято з нетерпінням, бо попереду – веселі літні канікули. А для наших випускників цей день був радісним і водночас сумним,  бо для них дзвінок продзвенів востаннє в стінах рідної школи.

      Закінчився навчальний рік. Учні не лише отримували добрі знання, але й перемагали в обласних, міських та Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах, змаганнях та фестивалях. На святковій лінійці підбили підсумки дитячих досягнень, нагородили учнів грамотами, подяками.  За виховання і підтримку власних дітей подяки отримали батьки кращих учнів школи.

Випускників привітали малята – першокласники, побажали їм успіхів, здоров‘я, добра, щасливої долі.  Востаннє на шкільному святі виступили наші юні випускники, для яких пролунав останній дзвінок і покликав усіх у незвідані далі.

"Серце до серця"   

     З 17 по 23 травня учні та вчителі нашої школи приєдналися до всеукраїнської акції «Серце до серця». Волонтери збирали кошти на  медичне обладнання в дитячі лікарні області.

         Такі акції виховують в підростаючого покоління почуття милосердя, душевної теплоти, вчать допомагати ближньому в важкі хвилини життя.

         Кожен поділився частинкою тепла свого серця і цим допоміг повірити в своє щасливе майбутнє тим, хто цього потребує.

"XXXXL"          

         Саме  таку назву мала наша шкільна команда учнів 10-их класів, яка брала участь у брейн–рингу «Підліток і право» 19 травня.

        Наші учні з гідністю захистили честь рідної школи та зайняли почесне ІІ місце та І місце в конкурсі привітань. До школи діти принесли гарні подарунки: глобус, який подарували в кабінет географії та цікаві книги, які знайшли своє місце в шкільній бібліотеці і стали гарним дарунком для учнів всієї школи.

"Світлий День Перемоги"   

       7 травня у школі була проведена  урочиста лінійка, на якій вшанували пам‘ять загиблих воїнів хвилиною мовчання. Кращі учні школи поклали квіти на могилу Невідомого солдата.

         9 – го травня школярі та вчителі школи  брали активну участь у святковому параді, який проходив у нашому місті. Діти  вручали квіти ветеранам, що йшли в колоні, брали участь у святковому концерті, а кращі учні школи несли почесну варту біля Вічного вогню.

         Також учні школи прийняли участь у районній виставці «Війна у моїй родині». Була проведена пошукова робота, упорядковані матеріали від якої були передані до музею школи. Щира подяка школярам, які прийняли активну участь і підготували цікавий і змістовний матеріал до виставки.

         Класоводи разом з батьками учнів початкових класів  провели пошукову роботу « Ветеран моєї родини», «Діти війни», матеріали якої розміщені на стендах у класних кімнатах

"Ніхто незабутий, на попіл ніхто не згорів"   

            Вічна слава солдату – герою

            І солдатові без нагород –

            Хто загинув хоробрим у бою,

            Захищаючи рідний народ…

    Напередодні святкування 65 – тої річниці Дня Перемоги учні 9– Б класу з класним керівником Лащенко Іриною Володимирівною та учні 9- В класу під керівництвом Ухатої Надії Вікторівни прибрали братську могилу та пам‘ятник воїнам, які загинули, захищаючи наше місто. Діти поновили написи на меморіальних плитах, упорядкували територію, поклали квіти, віддаючи шану і повагу загиблим воїнам.

"Школа має талант"

    29 квітня у нашій школі проходив конкурс – «Школа має талант». Це було справжнє шоу, де було багато неочікуваних сюрпризів, сміху, жартів та жаги до перемоги.

Діти читали вірші, співали пісні, танцювали, а також показували вироби, зроблені власними руками. Оцінювало наших учасників компетентне журі: Коваль С. В., Поштаренко О.В., Клименко Т.М. та Прикуп Петро, президент нашого учнівського товариства.

         Учасники конкурсу дуже хвилювалися, але кожен показав і проявив якнайкраще свій талант. Всіх дітей підтримували в залі глядачі, даруючи свої палкі овації.

         Переможцями свята стали  Нечипоренко Іринка і ансамбль хлопців та дівчат 8 - го та 6 - го класу. Діти були нагороджені грамотами та почесними подарунками.

         Кожен із учасників був нагороджений грамотою чи подякою за активну участь у конкурсі. Також деяким школярам вручили призи за неперевершені , цікаві , творчі номери: Ємець Діанці - за чудову пісню, Черевичному Богдану – за гарну гру на музичному інструменті, Жмудюк Ірині – за запальний танець живота, Кирпатенко Іринці – за гарне декламування вірша,  Кабашньому Олегу – за неперевершений спів, Юхименку Миколі та Яцевському Богдану – за їх творче моделювання автомобілів.

         Свої авторські пісні подарувала глядачам неперевершена ведуча свята – Нечипоренко Юлія.

 Маємо надію, що такий конкурс стане доброю традицією нашої школи, бо в нас навчаються дуже талановиті учні.

 

орнобильські дзвони"

    В стінах нашої школи був проведений урок пам‘яті про трагедію Чорнобиля. На зустріч з учнями прийшов ліквідатор страшного лиха – Бурлій Володимир Васильович. Він розповів дітям про те, як мужньо боролися з бідою люди з усіх куточків України, жертвуючи своїм життям і здоров‘ям заради нашого майбутнього.  Також діти проглянули документальний фільм про катастрофу на ЧАЕС.

     Учні були дуже вдячні Володимиру Васильовичу за те, що він знайшов час, завітав до нас у школу, а головне, що він, разом із іншими, став на захист рідної землі, свого народу від смертельної радіації.    

"Повсталі з попелу"

    Саме таку назву мала наша шкільна команда, яка прийняла участь у обласному фестивалі Дружин юних пожежників. Фестиваль проходив у місті Сквира. Захищали  честь нашого району Козик Євгенія, Нечипоренко Юлія, Довгополий Сергій, Сатир Богдан, Кошман Яна, Гончарук Денис. Учасники фестивалю показали найкращі творчі, організаторські  здібності, неперевершений талант, велике почуття гумору.

   

"Зустріч на планеті дитинство"

    20 лютого наша школа гостинно зустріла випускників різних поколінь. Приємно було бачити усміхнені обличчя випускників 1961, 1967, 1968, 1969, 2000, 2003, 2004, 2007 років. Колишні учні повернулися в дитинство, в ті щасливі роки, коли світ переливався кольорами веселки, пробуджуючи в кожному серці веселкові надії. Хочеться подякувати нашим талановитим артистам, які подарували випускникам чудовий концерт. Неперевершеними були дівчатка з ансамблю 9-Б класу, ансамблю дівчаток 5-6-7 класів, наші дзвінкоголосі козаки з ансамблю 8-В класу, дует Дроздівської Валентини та Василевської Вікторії, Дорожінська Людмила та Борсученко Інна. Пісні про дитинство подарували юні таланти - Петрівська Мар’яна, Кабашний Олег, Хоменко Денис.

    Зустріч пройшла в теплій атмосфері дитячих спогадів випускників, веселих усмішок та гарного настрою.

Спортивні новини

    17 лютого в спортзалі нашої школи відбулися районні змагання з баскетболу між командами 10-11 класів. Матчі розіграшу кубка відзначилися високою напругою боротьби. Незважаючи на результат, кожна з команд показала свою майстерність та вміння грати в баскетбол. Серед команд дівчаток свою майстерність продемонстрували спортсменки ЗОШ №2, виборовши почесне І місце. Команда хлопців нашої школи виборола ІІІ місце.

    Численні глядачі з задоволенням спостерігали спортивні баталії на шкільному спортмайданчику. За професійною грою кожного гравця вгадувалися численні тренування, прагнення перемоги та тверда рука тренера. Хочеться особливо подякувати людям, які прищеплюють дітям любов до спорту, розвивають та удосконалюють їх уміння.

"Весняний бал"  

У нашій школі нещодавно відбувся "Весняний бал". Учасниками його стали вихованці районних шкіл, учнівські лідери. Діти нашої школи прийняли активну участь у підготовці свята: прикрасили зал квітами, кульками. Особливо хочеться подякувати учням 9-В класу Прикупу Петру, Швець Яні та іншим за їх допомогу та творчу фантазію. Неперевершеними ведучими свята були учні нашої школи - Зубчевська Анастасія та Вівдич Олександр. Бал пройшов у теплій дружній атмосфері усмішок , танців, конкурсів. Насамкінець діти запалили вечірню свічку, звернулися з найтеплішими побажаннями до всіх та великою подякою до організаторів свята.

"Пізнай свою країну"

    Наші учні приймають активну участь у дослідженні культурної спадщини рідного краю. У квітні 2010 року відбулася районна краєзнавча конференція. Школярі були нагороджені почесними грамотами за вагомий внесок в дослідження історико-краєзнавчої та культурної спадщини та активну участь у Всеукраїнських експедиціях "Пізнай свою країну" та "Україна вишивана". Зібраний матеріал було передано до шкільного музею. Хочеться подякувати тим учням, які доклали зусиль у проведенні пошукової роботи.

 "Тепло сердець"    

Нещодавно учні нашої школи провели акцію "Тепло сердець". Діти з великим задоволенням зібрали іграшки для вихованців дитячого будинку "Надія". Завітавши до дитбудинку, учні побачили, що у вихованців є все, майже все... Хоча діти оточені ласкою і турботою вихователів, все одно батьківської любові, теплоти їм ніхто не замінить. Звісно, іграшки - це ніщо в порівнянні з батьківською турботою. Та все ж учні нашої школи намагалися передати часточку тепла своїх сімей вихованцям дитячого будинку. Ми сподіваємося, що збір іграшок породив у комусь почуття милосердя, доброти, душевної теплоти, взаємодопомоги.

 

 

"До конкурсу "Дерево роду"

Сім’я, що значить це, то кожен знає,

хто зріс в сім’ї і хто сім’ю сам має.

І хоч як не приховуй, не таї

Залежить наше щастя від сім’ї.

    З давніх - давен серед українців вини і утворився погляд на сім’ю і родину, як на святиню, а на виховання дітей - як на святий обов’язок батьків. Тому ніякого перебільшення не буде, якщо сказати,що поруч з божественним культом землі,води,хлібів, в свідомості нашого народу віками живе культ роду, сім’ї, що успадковується з покоління в покоління. Адже всім відомо, що в сім’ї передаються найкращі людські якості, звичаї і традиції нашого народу, його духовний світ, вікові надбання.

У нашій школі поважають і намагаються передавати молодому поколінню традиції родинного виховання. Нещодавно в нас пройшла виставка "Малому роду - нема переводу", де діти показували дерева роду своєї сім’ї. Такої краси годі було й  пошукати! Як попрацювали наші батьки з дітками!

    Наші роботи з гордістю прийняли участь не лише в районному конкурсі, а й зайняли почесні місця в області.    

" До свята 8 Березня"

  8 Березня. Саме  в цей день людство вшановує жінку, жінку - матір, жінку - світоч, жінку  - трудівницю, жінку  - берегиню життя на землі.

Мати... Це перше слово яке з радістю та усмішкою вимовляє дитина. Мати - корінь життя, та квітка, промінь якої ніколи не в'яне, а розцвітає з плином літ все ясніше. Міцно тримає жінка квітку життя, затуляючи її тендітний вогник від подиху вітру, подиху зла.

    Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, селі і місті відзначається велике свято - Міжнародний день - 8 - Березня.

    Ось і учні нашої школи в цей чудовий, сонячний день привітали жінок, вчителів, мам, сестричок із святом і подарували всім незабутній концерт.   

"Ідеальна пара"

В нашій школі в день Святого Валентина проходив конкурс - "Ідеальна пара". Задіяні були учні сьомих класів. В конкурсній програмі взяли участь такі пари: Ткаченко Наталія та Косодрига Ярослав, Бондаренко Юлія та Гарбар Богдан, Мельниченко Зоряна та Ільніцький Андрій, Шкарівська Інна та Хребтієвський Артур.     Конкурс проводили неперевершені ведучі: Кокоша Катя та Прикуп Петя. Свято пройшло в атмосфері веселощів та духу кохання. Оскільки це був конкурс, то було і журі. До його складу ввійшли учні нашої школи: Загаюк  Софія, Кучма Вікторія, Потеряйко Анна, Коваль Наталія, Осіпенко Даша, Карпенко Альона.   "Ідеальною парою" стала пара Ткаченко Наталії та Косодриги Ярослава. Також жюрі визначило "Найромантичнішу пару". Нею стала пара Мельниченко Зоряни та Ільніцького Андрія. "Найгарнішою" визначили пару Бондаренко Юлії та Гарбара Богдана. "Парою глядацьких симпатій" стала пара Шкарівської Інни та Хребтієвського Артура.         

"Пошта від Валентина"                                                 

У день Святого Валентина, як завжди, працювала пошта для закоханих. Чарівні поштарочки на перервах розносили валентинки і вітали всіх зі святом. Дуже багато привітань прислав Валентин в цей день. Самими "закоханими" були учні 4-А та 4-Б класу, 5-В класу.     Отже, не забувайте робити приємні дарунки людям, які вам не байдужі. Кохайте і будьте коханими. Хай щастить вам у коханні.

 

 "Вишивана душа української оселі"

 Ніщо так не характеризує талант народу, як культурне минуле. Особлива вдячність найстаршим, хто творив і творить нашу наіцональну культуру.   З великим захопленням і завзяттям наші юні дослідники продовжують вивчати вишивку рідного краю.   В ході краєзнавчої експедиції учні зустрілися й дослідили творчість майстрині вишивки - Рогальської Франі Володимирівни.    Майстриня розповіла дітям про велике значення вишивки в її житті;про кольори і техніку, яка її найбільш до вподоби, про символіку своїх витворів.    Насамкінець Франя Володимирівна побажала нашим дівчатам, щоб вони вчилися вишивати і щоб продовжували відроджувати наші рідні традиції:"Кому, як не молодому поколінню, зберігати, передавати, примножувати вишиваний світ фантазії нашого народу"        (фото)

"Ніхто не забутий, ніщо не забуте"   

В нашій школі створено загіí "Краєзнавець". Учасники загону та учні школи проводять пошукову роботу, вивчаючи історію рідного краю, його минуле. Нещодавно, в ході краєзнавчої експедиції "Пізнай свою країну" учні школи зустрілися з дуже цікавою людиною, дослідником минувщини  нашого краю - Бондаренком Петром Гнатовичем. Петро Гнатович розповів учням про підпільну організацію "Воля", що діяла в роки "Великої Вітчизняної" війни на Таращанщині. Ентузіаст - пошуковиê презентував свою книгу "Кроки в безсмертя" в якій написав про мужніх людей, що ризикуючи життям, крок за кроêîм творив перемогу, щоб ми разом з вами мали мирне майбутнє.            (фото)

"Ой не будем горювати - будем танцювати..."  

    Вміють учні нашої школи не лише гарно, сумлінно навчатися, а й також весело відпочивати. На шкільних дискотеках вони не лише показують свої уміння в сучасних танцях, а й дружно змагаються в різних конкурсах, активно долають усі перешкоди, бо дружба і спілкування - то велика сила!  (фото)

"Умілі рученята"  

Які ж талановиті учні нашої школи! В цьому ми вже не вперше переконуємося і гордимося ними. Ось візьмемо, наприклад, виставку дитячих робіт "Скарби рідного краю". Не можна намилуватись рукотворними виробами наших маленьких майстрів. Здається, дитяча фантазія та їх мрії линуть в самі небеса. Дітки  вкладають всю свою душу, частинку серця в свій витвір. Як не милуватися цією красою?        (фото)

 

"Козацький гарт"  

    Кожного року, в жовтні, Україна святкує День козацької слави. Ми, козацькі нащадки, пишаємося спортивними традиціями козацтва.   Із великим задоволенням козачата нашої школи приймають участь у спортивних змаганнях "Козацький гарт". Наш курінь "Таращанський" гідно захищає честь і славу рідної школи. Спритні, швидкі, здорові, веселі козачата з честю долають усі випробування. Так і хочеться сказати: "Козацькому роду - нема переводу".        (фото)

"Славимо вчителя ім'я"  

У прекрасну пору року приходить до нас освітянське свято. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує у лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим вчителям.    У народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, митець - у своїх творах, а вчитель - у думках і справах своїх учнів. Тому кожна людина все життя із почуттям вдячності згадує рідну школу, вчителів. Адже в кожному прожитому шкільному дні було щось неповторне, незабутнє, що залишає свій відбиток у нашій душі.

    Учні нашої школи привітали наших дорогих вчителів та подарували їм на свято свої неповторні, творчі дарунки.                                                                                   (фото)

"Нашій новій школі – 20 років"

Традиційним стало проведення Дня школи (24 вересня). Цьогорічне свято було особливим, адже наша школа відзначала свій ювілей – 20 років. З нагоди святкування Дня школи були проведені цікаві конкурси: малюнок на асфальті «Мандрівка в країну Казок» для учнів початкових класів; караоке на шкільному подвір’ї. Дитячі фантазії на асфальті ніби зберегли сонячні усмішки наших дітей, а дзвінкоголосий учнівський спів лунав як щебіт соловейка. Завершальним етапом святкування став ювілейний концерт, присвячений Дню народженню школи. Щирі усмішки, теплі вітання, неповторний талант – були подаровані учасниками концерту всім присутнім.            (фото)

"Два кольори, мої два кольори"

    Неповторна й багатогранна вишивка нашого рідного краю. Не було такої оселі на селі, де б не палахкотіли на вікнах полум’яні рушники, вишиті наволочки на подушках; де б в миснику не стояли оздоблені орнаментом глечики, миски, горщики і навіть ложки. А якими гарними вишивали сорочки наші вишивальниці! Глянеш - аж дух перехоплює! Пломеніють на рукавах яскраві грона калини, запашні суниці, червоні маки, духм’яні ружі, цнотливі лілії, обрамлені в’ютками - завитками. Навіть метелики замилувалися, прилетіли і завмерли на червоних гронах.

    Захопила вишивка своєю красою і учнів нашої школи. Юні дослідники вивчали (досліджували) вишивку рідного краю, її символіку, орнаменти та кольори, притаманні Таращанщині.        (фото)

"Ми фотолюбителі"                                               

Наша земля милує око неповторною красою земних лісів, голубизною ставків та річок, золотими нивами. Як все це назавжди залишити в пам`яті? Ну звичайно за допомогою фотографій. Учні нашої школи - справжні фотолюбителі. Ми проводимо фотовиставки, конкурси. Ось деякі із фотографій наших аматорів, які були представлені на конкурсі "Моя Рідна Україна"        (фото)   

 

    

   

 

 

 

Hosted by uCoz