Збережи життя!
Наше життя – велика цінність... Але на нього завжди чатують різні небезпеки, зокрема, хвороби. СНІД (синдром набутого імунодефіциту), причиною виникнення якого є ВІЛ-інфекція, називають чумою XX століття. Це підступна і невиліковна хвороба, тому необхідно не тільки шукати ефективні методи лікування, а й проводити активну профілактику проти СНІДу.
Корпус Миру США – організація, яка займається просвітницькою і педагогічною діяльністю по всьому світі, зокрема в Україні. Волонтери Корпусу Миру, які протягом трьох місяців перебували в нашому місті та районі викладали у місцевих школах , і в нашій також.
В зв`язку з Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом американці, залучившись підтримкою учнів та вчителів нашої школи та ТРГ «Ерудит», вирішили 3 грудня провести акцію «Збережи життя» у приміщенні районної гімназії. Наші учні – Яна Швець, Софія Загаюк, Петро Прикуп, Дмитро Стадник, стали одними з організаторів цього заходу.
3 грудня в приміщенні ТРГ «Ерудит» відбувся вдало організований, цікавий і ефективний захід, на який були запрошені учні 9-11 класів разом з класними керівниками. Явка наших учнів приємно порадувала. Особливо багато було представників 11-А та 11-Б класів. Всі мали змогу побачити захоплюючу інформаційно-мистецьку програму ( в якій брали активну участь наші учні ) та потім взяти участь в дискотеці і тренінгах з американськими волонтерами. Всі бажаючі взяли участь в опитуванні про СНІД та отримали символи боротьби з хворобою – червоні стрічки. Також розповсюджувались інформаційні буклети. Ми дізналися багато нового про СНІД, послухали виступ лікаря-епідеміолога, почули сумну статистику хвороби... А потім закріпили знання неформальним спілкуванням з американцями, дискотекою.
Думаю, після акції всі задумались про небезпеку СНІДу та зрозуміли, що загроза хвороби є для кожного, тому треба бути обережним та обізнаним. Всі залишились задоволені акцією, тому хочеться подякувати нашим учням за участь, волонтерам і представникам ТРГ «Ерудит» за організацію заходу.
Петро Прикуп