Нещодавно в Таращанській ЗОШ №2 відбулося святкування 8 березня. Багато учнів нашої школи прийняли участь у святі. Серед гостей свята було більше жінок, і не дивно, тому що всі привітання лунали на їхню честь

    Учні початкових класів створили чудову атмосферу, та за допомогою пісень допомогли всім присутнім згадати дитинство. Учні старших класів зігріли серця кожного свої  майстерним співом. Із залу лунали оплески і всі хто завітав на свято залишилися в гарному настрої та отримали незабутній подарунок, адже ніщо так не радує, як пісня, яку виконують щиро. Також можна було почути вірші та гуморески, які із задоволенням розповідали діти.

    Отож, Від щирого серця хочеться привітати всіх наших жінок з днем 8 березня. Не інакше - день Жінки - має бути особистим святом кожної свідомої людини. Людини, небайдужої до природніх цінностей та найперших людських пріоритетів. Рід. Сім'я. Мати, сестра, бабуся, подруга, - всі ці статуси важать багато для кожної людини у суспільстві. А людина - істота суспільна. Для чоловіків крім того - дівчина, дружина, особливо дружина - уособлення затишку, статусу, роду, продовження життя.

Жінка- берегиня... берегиня затишку, сім'ї та благополуччя в ній. Тому в цей день, хочеться сказати дякую, всім хто нас підтримує,допомагає та дарує свою любов.

Особливо, хочеться відмітити шановних працівниць нашої школи, які кожного дня зігрівають своєю посмішкою наші серця та безкорисно допомагають нам.

 

Земля зітхає ледве чутно
І прокидається від сну...
І березень дарує чудо,
Розпочинаючи весну.
Це чудо-в усмішках чарівних,
У морі квітів навкруги.
Ми Вас вітаємо царівни,

Найкращі, милі, дорогі!

 

 

Hosted by uCoz